22.09.2023 12:32:12
Nawigacja
O Stowarzyszeniu
Statut Stowarzyszenia
Zarząd i Członkowie
Deklaracja
Odznaka Absolwenta

Absolwenci Szkół od A do F
Absolwenci Szkół od G do L
Absolwenci Szkól od Ł do R
Absolwenci Szkół od S do W
Absolwenci Szkół od Z do Ż

Najpopularniejsze tematy
Najnowsze fotki w galerii
Ostatnie komentarze
Ostatnio na forum

Wyszukaj
Regulamin strony
Kadra Pedagogiczna
Internat
Statki Szkolne - załogi
Fundusze Pamięci
Izba Pamięci
Składki członkowskie 2016
Składki członkowskie 2017
Składki członkowskie 2019
Ostatnie artykuły
Technikum Żeglugi Śr...
Bractwo Mokrego Pokł...
Spotkanie 18.11.2017
Zjazd
KNAGA - inne określe...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

30/05/2022 15:24
Stasiu, przed każdym ze zjazdów tak było - przed każdym...Ani Twoja, ani Warszego rocznika to wina, bo z a w s z e byliście najliczniejsi(!) Pozdrawiam :-)

30/05/2022 14:24
Myślę ze liczba chętnych do uczestnictwa w Zjeździe jest tak mała gdyż część kolegów przyjęła metodę wyczekiwania będzie " dłuższa Lista" to ja tez się zapisze a to związuje ręce organizator

30/05/2022 13:40
Zjazd 75 leci powstania szkoły to nie tylko ważna uroczystość ale okazja do spotkania kolegów w murach Naszej szkoły gdzie spędziliśmy piękne młodzieńcze lata. Pozdrawiam kolegów i myślę ze będzie nas

29/05/2022 13:25
...dociekać i dopytywać, a 75 Lecie, to wyjątkowa rocznica. Niektórzy pokonają setki kilometrów, by w nim uczestniczyć. Pozdrawiam :-)

29/05/2022 13:23
Administratorów/or
ganizatorów proszę o odniesienie do mojego komentarza - pod postem o najbliższym Zjeździe /do którego pozostało kilkanaście dni/. Sami uczestnicy nie mają, jak widać smiałości, by do

SPOTKATKANIE OPŁATKOWE NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW TŻŚ ORAZ ZARZĄDU STOWARZYSZENIA
Czas świąteczny to czas wzajemnej życzliwości i serdeczności. Pamiętajmy o tym i w dniu 10 grudnia 2022 Zarząd Stowarzyszenia TŻŚ gościł nauczycieli i pracowników emerytów oraz pedagogów aktualnie uczących w TŻŚ na spotkaniu opłatkowym.

Spotkanie odbyło się w użyczonym lokalu przez Wiceprezesa Mariana Żurowskiego przy ul. Dobrzyńskiej we Wrocławiu. W spotkaniu uczestniczył Krajowy Kapelan Jan Kleszcz.

Gości powitał Prezes Stowarzyszenia TŻŚ Waldemar Rybicki, przekazał jednocześnie prezenty od Mikołaja, życząc wesołych świąt i dużo zdrowia. Kapelan wygłosił homilię do zebranych, najpierw złożył wszystkim zgromadzonym życzenia, zaśpiewaliśmy wspólnie kolędy, była modlitwa i podzieliliśmy się opłatkiem między uczestnikami. Nie zabrakło też tradycyjnych potraw wigilijnych przygotowanych przez pracowników lokalu.

Wszystko odbyło się w sposób uroczysty, a potrawy były bardzo smaczne i poczuliśmy tę atmosferę świątecznego domu. Uczestnicy wigilii miło spędzili czas i ciepło powspominali okres pracy w TŻŚ. Wigilijne spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie i sprawiło najwyraźniej przyjemność naszym gościom. Na zakończenie uczestnicy przekazali serdeczne podziękowania organizatorom za te miłe chwile spędzone razem.
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?