18.12.2017 09:48:07
Nawigacja
Statut Stowarzyszenia
Zarząd i Członkowie
Deklaracja
Odznaka Absolwenta

Absolwenci Szkół od A do F
Absolwenci Szkół od G do L
Absolwenci Szkól od Ł do R
Absolwenci Szkół od S do W
Absolwenci Szkół od Z do Ż

Najpopularniejsze tematy
Najnowsze fotki w galerii
Ostatnie komentarze
Ostatnio na forum

Wyszukaj
Regulamin strony
Kadra Pedagogiczna
Internat
Statki Szkolne - załogi
Fundusze Pamięci
Izba Pamięci
40 - lecie ukończenia Szkoły
Składki członkowskie 2013/2014
Składki członkowskie 2015
Składki członkowskie 2016
Składki członkowskie 2017
Ostatnie artykuły
Spotkanie 18.11.2017
Zjazd
KNAGA - inne określe...
Z BIEGIEM LAT...Z BI...
Kopi Luwak - najdroż...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

28/11/2017 09:20
Koledze Zbyszkowi Priebe , zasłużonemu Absolwentowi naszej szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, aby mógł jak najdłużej udzielalać się społecznie na polu rozwoju histor

14/11/2017 17:11
Dla uzupełnienia informacji o zebraniu Stowarzyszenia. Miejsce spotkania-restaura
cja Mazur przy ul.Dobrzyńskiej 21/23 we Wrocławiu. Obiekt Zespołu Opieki Zdrowotnej.

04/09/2017 17:33
Czy ktoś może podać skład osobowy aktualnego zarządu Stowarzyszenia Absolwentów TŻŚ....

02/09/2017 16:36
Do administratorów: info o śmierci Ryszarda Farona w "Wieczna Wachta - komentarze". Proszę przenieść we właściwe miejsce. Grzegorz Bekierski'68

11/07/2017 18:52
Gdzie, u Kogo mogę kupić koszulkę Absolwenta "70"? Pozdrowienia Witek Szablowski Mail : familie.szablowski
@ gmx.de

Zarząd i Członkowie

Prezes Waldemar Rybicki - 1978
V-ce Prezes - Józef Czech - 1975
Sekretarz - Andrzej Dzima - 1971

Członkowie Zarządu:
- Adam Maślany - 1979
- Jacek Maczyński - 1967
- Henryk Pierchała - 1966
- Zbigniew Toporowicz - 1974

Komisja Rewizyjna
- Ryszard Zaremba - 1977
- Władysław Hostyński - 1975
- Jerzy Ptak - 1974

Lista członków Stowarzyszenia z podziałem na lata ukończenia Szkoły:

rok 1949 - Elbląg 1.Stanisław Wicher

rok 1951
1.Jerzy Onderko

rok 1952
1.Albin Markowski

Rok 1954
1. Jerzy Kaplita
2. Aleksander Modrzejewski
3. Bronisław Świercz
4. Teodor Lech

rok 1957
1.Zbigniew Priebe
2. Jan Konicki

rok 1960
1.Leonarda Pasturska (np.Matukiewicz)

rok 1963
1.Stanisław Sempel

rok 1964
1.Stefan Miliński

rok 1965
1. Stanisław Grabowski
2.Bronisław Kotwicki

rok 1966
1.Henryk Pierchała
2.Jerzy Bartoszek
3.Jerzy Hopfer
4.Włodzimierz Dyzmański
5.Jan Podsiadło

rok 1967
1.Mirosław Rajski
2.Zbigniew Konopka
3.Mieczysław Wrzosek
4.Witold Szabłowski
5.Henryk Skrzypek
6.Ryszard May-Majewski
7.Zbigniew Kużwa
8.Jacek Mączyński

rok 1968
1.Józef Kaczmarek
2.Henryk Bladosz
3.Grzegorz Bekierski
4.Czesław Szarek
5.Zbigniew Sikora
6.Stanisław Janowski
7.Jerzy Dobroń
8.Andrzej Suleszko
9.Henryk Kret

rok 1969
1.Czesław Dudek
2.Zygmunt Szewczyk
3.Włodzimierz Tosik
4.Andrzej Wojas
5.Stanisław Kulczyk
6.Janusz Fąfara

rok 1970
1.Jerzy Gęgotek
2.Jacek Zalewski
3.Marek Szałecki
4.Zbigniew Danielak
5.Alfred Krysiński
6.Waldemar Samoranski
7.Tadeusz Olejniczak


rok 1971
1.Tołwiński Henryk
2.Andrzej Dzima
3.Andrzej Ogonek
4.Andrzej Podgórski
5.Władysław Herbeć

rok 1972
1.Mirosław Miturski
2.Marcin Lubieniecki
3.Ryszard Zaremba
4.Tadeusz Hordejuk
5.Tadeusz Niemyjski
6.Ryszard Stefaniak

rok 1973
1.Witold Hoffman
2.Edward Pawelec
3.Kazimierz Lefek
4.Zenon Żok
5.Stanisław Stadler
6.Bogdan Markiewicz

rok 1974
1.Andrzej Walulik
2.Zbigniew Toporowicz
3.Witold Padurek
4.Stanisław Stasiński
5.Zbigniew Selerowicz
6.Marian Krakowiak
7.Edward Kędzierski
8.Bogusław Chodak
9.Jerzy Ptak
10.Włodzimierz Wójcik
11.Kazimierz Wysota
12.Krzysztof Mrowiec
13.Roman Cisewski
14.Bogusław Żukowski
15.Ryszard Płucienniczak
16.Kazimierz Piątkowski
17.Wojciech Szczepaliński
18.Andrzej Trześniewski

Rok 1975
1.Henryk Świrski
2.Henryk Kamiński
3.Józef Węgrzyn
4.Ireneusz Stawiany
5.Stanisław Szczepański
6.ś.p.Aleksander Maciejewski
7.Józef Czech
8.Władysław Hostyński
9.Witold Lechowicz
10.Grzegorz Michalczak
11.Ryszard Zbrzyzny
12.Tadeusz Gawor
13.Edward Stefaniak
14.Mieczysław Pakultinis
15.Marek Cecota
16.Janusz Mickiewicz
17.Mariusz Janikowski
18.Zdzisław Gil

rok 1976
1.Marek Mielniczuk
2.Sylwester Koperski
3.Kazimierz Witek
4.Krzysztof Turek
5.Ryszard Szyszka
6.Władysław Rycak
7.Mirosław Piotrowicz
8.Jerzy Misztal
9.Hieronim Grześkowiak
10.Ryszard Chomiuk
11.Tadeusz Bącal
12.Mirosław Butt-Hussaim
13.Zbigniew Stokłosa
14.ś.p.Lucjan Rakus
15.Gabriel Garttner
16.Roman Marut
17.Jan Blaut
18.Alfred Cebula
19.Wojciech Sala

rok 1977
1.Antoni Kaczmarek
2.Wacław Wojcieszek
3.Jacek Nawrocik
4.Zbigniew Puchalski
5.Marek Sipurzyński
6.Sławomir Pyrzanowski
7.Ryszard Zaremba
8.Bronisław Skobierski
9.Kazimierz Gorynia
10.Bogusław Bartnicki
11.Marek Deka
12.Adam Bauman
13.Bogusław Wilk
14.Krzysztof Zalewski
15.Tomasz Łysoniewski
16.Jerzy Dudziuk
17.Roman Marut
18.ś.p. Zenon Mielnik
19.Ryszard Malinowski
20.Robert Nowacki
21.Janusz Moszyk
22.Jerzy Golec

rok 1978
1.Henryk Wnuk
2.Wiesłąw Marcinkowski
3.Miłosz Ginter
4.Andrzej Center
5.Waldemar Rybicki
6.Stanisław Umiński
7.Ryszard Szymanowski
8.Robert Bajsarowicz
9.Stanisław Radziemski
10.Andrzej Połot
11.Witold Pasieczyński
12.Jerzy Kasprzycki
13.Sławomir Stróż
14.Andrzej Kozłowski
15.Władysław Szafiński

rok 1979
1.Andrzej Stefaniak
2.Janusz Makowiec
3.Marian Żurowski
4.Jerzy Siemieniuk
5.Stanisław Wójcik
6.Mieczysław Budzisz
7.Adam Maślany
8.Bogumił Radziński
9.Leszek Włodarczyk
10.Kazimierz Socha

rok 1980
1.Andrzej Waczkowski
2.Andrzej Cieślak
3.Marek Zakrzewski
4.Jerzy Puderecki

rok 1981
1.Janusz Skowron
2.Dariusz Kopczyński
3.Artur Sawicki
4.Andrzej Gojke
5.Jarosław Konicki
6.Grzegorz Turski
7.Bogdan Sosna
8.Bogumila Szykut

rok 1982
1.Grzegorz Konopski
2.Wiesław Konieczko
3.Jerzy Wcisło
4.Wiesław Wieczorek
5.Sławomir Frąckowiak
6.Jan Pyś
7.Tadeusz Turek
8.Slawomir Gajecki
9.Paweł Lota

rok 1983
1.Piotr Urbański
2.Romuald Nawój
3.Piotr Leoniewski
4.Dariusz Bonk
5.Jacek Adamczyk
6.Dariusz Radziwon
7.Robert Starzewski
8.Tomasz Wilk
9.Regina Rams (d.Mlot)

rok 1984
1.Robert Gierada
2.Artur Budzisz

rok 1985
1.Mariusz Kysa
2.Jacek Bożym
3.Zbigniew Kubczyk
4.Mirosław Goryński

rok 1986
1.Jacek Janik
2.Robert Jandy
3.Rafał Nitecki
4.Andrzej Kamiński
5.Robert Kojro
6.Dariusz Mikołajczyk

rok 1987
1.Dariusz Mazur
2.Grzegorz Konopski
3.Rafał Sowiński
4.Paweł Michalak
5.Piotr Komowski

rok 1988
1.Zbigniew Czarnecki
2.Piotr Narkiewicz
3.Rafał Kozera
4.Arkadiusz Kalika
5.Jacek Lasota

rok 1989

1. Marek Górecki
2. Piotr Rumin
3. Tomasz Skowroński

rok 1990
1.Stanisław Czyż
2.Jan Wronka
3.Krzysztof Wolniakowski

rok 1992
1.Piotr Zalewski

rok 1993
1.Remigiusz Prośniak

rok 1994
1.Maciej Klusek
2.Robert Wołowicz
3.Tomasz Skowroński

rok 1995
1.Tomasz Szczutkowski
2.Piotr Molenda
3.Dariusz Niestrzęba

rok 1997
1.Łukasz Lebioda

rok 1998
1.Iwo Arkadiusz Dzima

rok 2000

1.Marcin Orłowski

rok 2002

1.Tomasz Drożdzewski

rok 2003

1.Krzysztof Dzima

rok 2005

1.Sebastian Pudełko

TŻŚ Kóżle: 1.Marek Barbara - 1991

Członkowie nie absolwenci:
1.Leszek Musiał - nauczyciel
2.Krzysztof Domagała - rozpoczynał naukę w roku 1972
3.Waldemar Linhard - słuchacz Policealnego Studium 1977
4.Jacek Sługocki - uczeń lata 50-te




Nasi partnerzy