18.12.2017 09:45:18
Nawigacja
Statut Stowarzyszenia
Zarząd i Członkowie
Deklaracja
Odznaka Absolwenta

Absolwenci Szkół od A do F
Absolwenci Szkół od G do L
Absolwenci Szkól od Ł do R
Absolwenci Szkół od S do W
Absolwenci Szkół od Z do Ż

Najpopularniejsze tematy
Najnowsze fotki w galerii
Ostatnie komentarze
Ostatnio na forum

Wyszukaj
Regulamin strony
Kadra Pedagogiczna
Internat
Statki Szkolne - załogi
Fundusze Pamięci
Izba Pamięci
40 - lecie ukończenia Szkoły
Składki członkowskie 2013/2014
Składki członkowskie 2015
Składki członkowskie 2016
Składki członkowskie 2017
Ostatnie artykuły
Spotkanie 18.11.2017
Zjazd
KNAGA - inne określe...
Z BIEGIEM LAT...Z BI...
Kopi Luwak - najdroż...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

28/11/2017 09:20
Koledze Zbyszkowi Priebe , zasłużonemu Absolwentowi naszej szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, aby mógł jak najdłużej udzielalać się społecznie na polu rozwoju histor

14/11/2017 17:11
Dla uzupełnienia informacji o zebraniu Stowarzyszenia. Miejsce spotkania-restaura
cja Mazur przy ul.Dobrzyńskiej 21/23 we Wrocławiu. Obiekt Zespołu Opieki Zdrowotnej.

04/09/2017 17:33
Czy ktoś może podać skład osobowy aktualnego zarządu Stowarzyszenia Absolwentów TŻŚ....

02/09/2017 16:36
Do administratorów: info o śmierci Ryszarda Farona w "Wieczna Wachta - komentarze". Proszę przenieść we właściwe miejsce. Grzegorz Bekierski'68

11/07/2017 18:52
Gdzie, u Kogo mogę kupić koszulkę Absolwenta "70"? Pozdrowienia Witek Szablowski Mail : familie.szablowski
@ gmx.de

Kadra Pedagogiczna
Dyrektorzy Szkoły:

1. Antoni Gregorkiewicz - od stycznia 1947 do 15.06.1953 r.

2. Mikołaj Ślepczyński - 15.06.1953-31.08.1953

3. Stanisław Waszczyński - 01.09.1953 - 31.10.1953

4. Jerzy Baczyński - 01.11.1953 - 31.08.1955

5. Józef Wąsik - 01.09.1955 - 31.08.1956

6. Tadeusz Cieśla - 01.09.1956 - 31.08.1982

7. Zenon Brzezowski - 01.09.1982 - 31.08.1987

8. Marek Malicki - 01.09.1987 do 31.08.1992

9. Hubert Adamczyk 01.09.1992 - 06.03.2002

10. Andrzej Koc - 06.03.2002 - 31.08.2002

11. Aleksander Dobrzycki - 01.09.2002 - 03.03.2005

12. Marek Łażniak - 03.03.2005 - 31.08.2005



NAUCZYCIELE:

1.Zygmunt Maga - 1947 - 1974 - nauczyciel przedmiotów zawodowych

2.Ryszard Skała - 1947 - 1949 nauczyciel w-f,p.w. i geografii

3.Jan Sobiegraj - 1947 - 1954 nauczyciel przedmiotów zawodowych

4.Zofia Konopelska - 1947 - ? założycielka szkoły, pedagog

5.Wacław Chądzyński - 1947 - 1956 - nauczyciel materiałoznawstwa i rysunku

6.Michał Utecki - 1948 - 1951 nauczyciel geografii

7.Jarosław Drahel - 1949 - 1952 nauczyciel technologii metali, aszynoznawstwa, matematyki i p.w.

8.Helena Krutul - Węgrzyńska - 1952 - 1987 nauczycielka matematyki

9.Stanisława Inglot - 1953 - 1966 nauczycielka języka polskiego

10.Ryszard Strusiński - 1953 - 1986 nauczyciel w.f.

11.Mieczysław Wróblewski - 1953 - 1971 nauczyciel teorii prowadzenia statku

12.Stanisław Waszczyński - 1953-1975 nauczyciel historii

13.Mikołaj Kasperowicz - 1954 -1970 nauczyciel fizyki

14.Wacław Chyba - 1955 - 1961 nauczyciel locji i geografii

15.Bartłomiej Dyda - 1955 - 1977 nauczyciel zawodu

16.Józef Burka - 1955 - 1967 nauczyciel eksploatacji

17.Zygmunt Kaszuba - 1955 - 1962 Nauczyciel matematyki i budownictwa wodnego

18.Franciszek Maszkiewicz - 1955 - 1962 nauczyciel chemii , matematyki i fizyki

19.Edmund Pająk - 1955 - 2001 nauczyciel przedmiotów mechanicznych, silników

20.Czesław Śladkowski - 1955 - 1978 nauczyciel mechanizmów pomocniczych

21.Bogdan Domański - 1956 - 1964 nauczyciel geografii

22.Mieczysław Sebastian - 1956 - 1975 - nauczyciel budowy statku i remontów

23.Franciszek Wietchy - 1956 - 1978 - nauczyciel rysunku technicznego

24.Zbigniew Zubrzycki - ? - ? - nauczyciel budowy statku

25.Zbigniew Gottfried - 1957 - 1968 - nauczyciel zawodu

26.Józef Kusek - 1957 - 1986 nauczyciel historii

27.Anna Lichtig - 1957 - 1968 Nauczycielka języka rosyjskiego

28.Zofia Maszkiewicz - 1957 - 1979 - nauczycielka geografii

29.Marian Szwarc - 1958 - 2002 - nauczyciel nawigacji

30.Bogusława Kedzierska - 1958 - 1965 - nauczycielka budownictwa wodnego

31.Maria Bednarska- 1959 - 2000 - nauczycielka jeżyka polskiego

32.Jadwiga Krutul - Żuraw - 1959 - 1997 - nauczycielka matematyki

33.Zygmunt Barticki - 1960 - 1986 - nauczyciel zawodu

34.Mieczysław Kozulski - 1960 - 1970 - nauczyciel matematyki

35.Edward Laskownicki - 1960 - 1986 - nauczyciel zawodu

36.Jan Muzyka - 1960 - 1989 - nauczyciel przedmiotów zawodowych

37.Jan Bernacki - 1962 - 2000 - nauczyciel chemii

38.Stefan Graczyk - 1962 - 1977 nauczyciel p.w.

39.Mirosław Kowalewski - 1962 - 199? - nauczyciel w-f.

40.Kazimierz Ludwicki - 1962 - 1982 - nauczyciel zawodu

41.Bronisława Muzyka - 1962 - 1975 - nauczycielka języka rosyjskiego

42.Lucjan Majdan - 1962 - 1981 - nauczyciel zawodu

43.Maria Pasek - 1963 - ? - z-ca kierownika warsztatów

44.Antoni Mirosław - ? - nauczyciel zawodu

45.Piotr Rozkosz - 1967 - 1973 - nauczyciel języka niemieckiego

46.Irma Pyszniak - 1966 - 1982 - nauczycielka języka polskiego

47.Bronisław Jaśnikowski - 1966 - 1985 - nauczyciel zawodu

48.Zygmunt Radulski- 1966 - 1981 nauczyciel zawodu

49.Mieczysław Schlossberger - 19? - 1994 - nauczyciel zawodu

50.Alojzy Toporowicz - 196? - 1982 - nauczyciel częsci maszyn, mechanizmów pomocniczych

51.Henryk Pasek - 1967 - 2001 - nauczyciel fizyki

52.Ferdynand Łapiński - 1967 - ? nauczyciel zawodu

53.Jerzy Sokólski - 1967 - ? - nauczyciel zawodu

54.Sławomir Jeznach - 1968 - ? - nauczyciel zawodu

55.Zdzisław Wolański - 1968 - 1986 - nauczyciel w-f

56.Józef Maj - 1969 - 1982 nauczyciel mechaniki technicznej

57.Elżbieta Piasecka - 1969 - 1975 - nauczycielka jeżyka polskiego

58.Zbigniew Stanek - 1969 - 1992 - nauczyciel zawodu

59.Irena Szumiec - 1969 - ? - nauczycielka języka polskiego

60.Jadwiga Szwaja Bielawska -1969 - 2001- nauczycielka języka polsiego

61.Józef Filipek - 1968 - 199? - nauczyciel zawodu

62.Henryk Kowalczyk - 196? - 197? - nauczyciel w-f

63.Grażyna Bara - 1967 - 1970 - nauczyciel

64.Piotr Obolewicz - 1968 -1971 wychowawca klasowy

65.Jadwiga Szulc - 1968 - 1971 - nauczyciel

66.Lucjan Nitzwald - 1973 - 1976 - nauczyciel

67.Bogusława Dębowska - 1973 - 1976 - nauczyciel

68.Irena Talik - 1970 - 2002 - nauczycielka matematyki

69.Barbara Zelkowier - 1971 - 2002 - nauczycielka języka rosyjskiego

70.Włodzimierz Zelkowier - 1971 - 2003 - nauczyciel fizyki

71.Janina Kaczor ( Niedżwiedż) - 1972 - 2003 - nauczycielka języka niemieckiego

72.Aleksandra Czekańska ( Rzewuska) - 1973 -1975 - nauczycielka języka niemieckiego

73.Wojciech Jarosiński - 1967 - 1973 - nauczyciel przedmiotów zawodowych

74.Ewa Jastrzębska - 1973 -2004 - nauczycielka języka niemieckiego

75.Bogdan Piasecki - 1974- ? - nauczyciel historii

76.Karolina Szostak - ? - nauczycielka języka niemieckiego

77.Marian Kosicki - ? - nauczyciel przedmiotów zawodowych

78.Jan Stochmal - ? - nauczyciel zawodu

79.Henryk Wiśniewski - ? - nauczyciel zawodu

80.M.Sowa - 1955 - 1960 - nauczyciel

81.Artur Denesz - 1974 - ? - nauczyciel WF

82.Jadwiga Roter - 1974 - 2000 - nauczycielka jezyka rosyjskiego

83.Maria Popowicz - Kaus - 1975-2000 - nauczycielka historii

84.Wanda Grobelna - 1979 - 2001 - nauczycielka zajęć gospodarczych

85.Eryk Potyka - 1975 - ? - nauczyciel WF

86.Jan Ryl - 1975 - ? - nauczyciel zawodu

87.Krzysztof Brzozowski - 1980-2005 - nauczyciel historii

88.Andrzej Skut - 1986 - ? - nauczyciel elektrotechniki

89.Jacek Ferenc - ? - ? -nauczyciel mechaniki technicznej i technologii

90.Wojciech Jarosiński - ? - ? - nauczyciel zawodu

91.Dariusz Kipiński - ? - ? -nauczyciel j.polskiego

92.Jolanta Średnicka - ? - ? - nauczycielka matematyki

93.Lidia Tworek - ? - 1973 - nauczycielka j.niemieckiego

94.Grażyna Sepkowska - ? - ? - nauczycielka historii

95.Zdzisław Staniów - ? - ? - nauczyciel zawodu

96.Małgorztata Kuzka - ? - ? - nauczycielka przedmiotów mechanicznych

97.Jolanta Wełna-Szczepańska - ? - ? - nauczycielka j.francuskiego

98.Ewa Orłowska - ? - ? - nauczycielka elektrotechniki i informatyki

99.Małgorztata Drwięga - ? - 2005 - nauczycielka rysunku i mech.tech.

100.Lidia Chmielewska - ? - ? - nauczycielka j.polskiego

101.Jerzy Bartoszek - 1971 - 2005 - nauczyciel nawigacji

102.Henryk Pierchała 1967-2005 - kierownik warsztatów

Komentarze
#1 | slepowron dnia 01.03.2011
Dodaję,rok54-55 chemi uczyłp.Nowicki,również matematyki w kl1'B; technologi metali w kl mech;uczył p.Twardowski zastępca do spraw politycznych dodaję dla wyjaśnienia taka funkcja była .Jacek
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Nasi partnerzy