22.09.2023 12:30:20
Nawigacja
O Stowarzyszeniu
Statut Stowarzyszenia
Zarząd i Członkowie
Deklaracja
Odznaka Absolwenta

Absolwenci Szkół od A do F
Absolwenci Szkół od G do L
Absolwenci Szkól od Ł do R
Absolwenci Szkół od S do W
Absolwenci Szkół od Z do Ż

Najpopularniejsze tematy
Najnowsze fotki w galerii
Ostatnie komentarze
Ostatnio na forum

Wyszukaj
Regulamin strony
Kadra Pedagogiczna
Internat
Statki Szkolne - załogi
Fundusze Pamięci
Izba Pamięci
Składki członkowskie 2016
Składki członkowskie 2017
Składki członkowskie 2019
Ostatnie artykuły
Technikum Żeglugi Śr...
Bractwo Mokrego Pokł...
Spotkanie 18.11.2017
Zjazd
KNAGA - inne określe...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

30/05/2022 15:24
Stasiu, przed każdym ze zjazdów tak było - przed każdym...Ani Twoja, ani Warszego rocznika to wina, bo z a w s z e byliście najliczniejsi(!) Pozdrawiam :-)

30/05/2022 14:24
Myślę ze liczba chętnych do uczestnictwa w Zjeździe jest tak mała gdyż część kolegów przyjęła metodę wyczekiwania będzie " dłuższa Lista" to ja tez się zapisze a to związuje ręce organizator

30/05/2022 13:40
Zjazd 75 leci powstania szkoły to nie tylko ważna uroczystość ale okazja do spotkania kolegów w murach Naszej szkoły gdzie spędziliśmy piękne młodzieńcze lata. Pozdrawiam kolegów i myślę ze będzie nas

29/05/2022 13:25
...dociekać i dopytywać, a 75 Lecie, to wyjątkowa rocznica. Niektórzy pokonają setki kilometrów, by w nim uczestniczyć. Pozdrawiam :-)

29/05/2022 13:23
Administratorów/or
ganizatorów proszę o odniesienie do mojego komentarza - pod postem o najbliższym Zjeździe /do którego pozostało kilkanaście dni/. Sami uczestnicy nie mają, jak widać smiałości, by do

TECHNIKUM ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ 2022 ROK- UROCZYSTE ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ
W dniu 21 października 2022 r. w Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej.

W uroczystości udział wzięli Wiceminister Infrastruktury Grzegorz Witkowski, Wiceprezydent Miasta Wrocławia Jakub Mazur, Pan Paweł Hreniak, Poseł na Sejm RP, dyrektorzy Urzędów Żeglugi Śródlądowej, przedstawiciel Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, dyrektorzy szkół, reprezentanci uczelni wyższych związanych z żeglugą, przedstawiciele służb mundurowych, osoby związane z żeglugą, byli nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu, uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz sympatycy szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Młodych Techników koncelebrowaną przez ks. Jana Kleszcza – krajowego kapelana żeglugi śródlądowej oraz ks. Adriana Srokę. Następnie uczniowie wraz z Panią Dyrektor Iwoną Bednarz, zaproszonymi gośćmi i nauczycielami udali się do siedziby szkoły, gdzie odbyło się uroczyste ślubowanie.

Rozpoczęcie edukacji w TŻŚ we Wrocławiu to nie tylko powód do dumy, lecz także duże zobowiązanie. Zakładając na siebie mundur, uczniowie pokazują, że są istotną częścią historii miasta, której znakomitym wizerunkiem są ludzie wychowani i wykształceni w murach Zespołu Szkół Zawodowych Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu przy ul. Brücknera 10.

Życzenia sukcesów w nauce, odwagi, kreatywności, ciągłego rozwoju złożyli uczniom zaproszeni goście. Pani Dyrektor Iwona Bednarz zwracając się do uczniów życzyła im sukcesów, zaangażowania, pasji oraz satysfakcji z przyszłego życia zawodowego.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?