14.06.2024 03:57:27
Nawigacja
O Stowarzyszeniu
Statut Stowarzyszenia
Zarząd i Członkowie
Deklaracja
Odznaka Absolwenta

Absolwenci Szkół od A do F
Absolwenci Szkół od G do L
Absolwenci Szkól od Ł do R
Absolwenci Szkół od S do W
Absolwenci Szkół od Z do Ż

Najpopularniejsze tematy
Najnowsze fotki w galerii
Ostatnie komentarze
Ostatnio na forum

Wyszukaj
Regulamin strony
Kadra Pedagogiczna
Internat
Statki Szkolne - załogi
Fundusze Pamięci
Izba Pamięci
Składki członkowskie 2016
Składki członkowskie 2017
Składki członkowskie 2019
Ostatnie artykuły
Technikum Żeglugi Śr...
Bractwo Mokrego Pokł...
Spotkanie 18.11.2017
Zjazd
KNAGA - inne określe...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

30/05/2022 15:24
Stasiu, przed każdym ze zjazdów tak było - przed każdym...Ani Twoja, ani Warszego rocznika to wina, bo z a w s z e byliście najliczniejsi(!) Pozdrawiam :-)

30/05/2022 14:24
Myślę ze liczba chętnych do uczestnictwa w Zjeździe jest tak mała gdyż część kolegów przyjęła metodę wyczekiwania będzie " dłuższa Lista" to ja tez się zapisze a to związuje ręce organizator

30/05/2022 13:40
Zjazd 75 leci powstania szkoły to nie tylko ważna uroczystość ale okazja do spotkania kolegów w murach Naszej szkoły gdzie spędziliśmy piękne młodzieńcze lata. Pozdrawiam kolegów i myślę ze będzie nas

29/05/2022 13:25
...dociekać i dopytywać, a 75 Lecie, to wyjątkowa rocznica. Niektórzy pokonają setki kilometrów, by w nim uczestniczyć. Pozdrawiam :-)

29/05/2022 13:23
Administratorów/or
ganizatorów proszę o odniesienie do mojego komentarza - pod postem o najbliższym Zjeździe /do którego pozostało kilkanaście dni/. Sami uczestnicy nie mają, jak widać smiałości, by do

Rocznica rejestracji Stowarzyszenia
W dniu 11 września nasze Stowarzyszenie obchodzić będzie pierwszą rocznicę rejestracji w Sądzie Rejstrowym.

Stowarzyszenie zostało powołane do życia na zjeździe Absolwentów w Dusznikach Zdroju. Powołało go 75 członków założycieli.Obecnie Stowarzyszenie ma 140 członków w ciągu roku działalności 3 członków złożyło pisemne deklaracje rezygnacji z członkostwa. Jakie były tego przyczyny – ta sprawa jest już historią nie do mnie należy oceniać.


Stowarzyszenie w ciągu roku swojej działalności swoją działalność skupiło na organizacji Zjazdu Absolwentów z okazji 60-lecia powstania Szkoły we Wrocławiu. Dzięki sponsorom doprowadziliśmy do:

1. wydania książki „Zakończony Rejs” autorstwa Ireny Talik w nakładzie 500 egzemplarzy.
2. wmurowania tablicy pamiątkowej w budynku Szkoły przy ulicy Brucknera 10.

Sponsorzy pomogli również finansowo w organizacji naszego Zjazdu, czy Zjazd był udany opinie mogą wydać nasi uczestnicy tego spotkania.
W trakcie tego roku udało nam się odzyskać jeden sztandar szkolny, rozpoczęliśmy pracę nad stworzeniem archiwum zdjęć z okresu działalności naszej Akademii odzyskaliśmy również inne pamiątki szkolne które są zabezpieczone w naszym lokalu przy ulicy Toruńskiej 72.

Działalność naszą rozpoczęliśmy z siedzibą przy ulicy Adama Asnyka 7/1 w lokalu użyczonym nam przez profesora Alojzego Toporowicza.Następnie po uzyskaniu wszystkich potrzebnych nam wpisów w Urzędach zawarliśmy umowę o wynajem lokalu przy ulicy Toruńskiej 72 gdzie mieści się siedziba Stowarzyszenia i gdzie odbywają się posiedzenia zarządu Stowarzyszenia.

W miesiącu wrześniu planujemy pierwsze po Zjeździe posiedzenie zarządu na którym będziemy dyskutowali o dalszej działalności naszego Stowarzyszenia. W najbliższym czasie planujemy przeprowadzić również zmiany na naszej stronie internetowej.

W związku z tym że wyjeżdżam za granice i nie będę w kraju w rocznicę rejestracji Stowarzyszenia chciałbym już teraz złożyć wszystkim członkom Stowarzyszenia podziękowania i życzyć wszystkim oby następne lata również były owocne dla naszego Stowarzyszenia.

Sekretarz
Zbigniew Toporowicz

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?