28.04.2024 10:28:52
Nawigacja
O Stowarzyszeniu
Statut Stowarzyszenia
Zarząd i Członkowie
Deklaracja
Odznaka Absolwenta

Absolwenci Szkół od A do F
Absolwenci Szkół od G do L
Absolwenci Szkól od Ł do R
Absolwenci Szkół od S do W
Absolwenci Szkół od Z do Ż

Najpopularniejsze tematy
Najnowsze fotki w galerii
Ostatnie komentarze
Ostatnio na forum

Wyszukaj
Regulamin strony
Kadra Pedagogiczna
Internat
Statki Szkolne - załogi
Fundusze Pamięci
Izba Pamięci
Składki członkowskie 2016
Składki członkowskie 2017
Składki członkowskie 2019
Ostatnie artykuły
Technikum Żeglugi Śr...
Bractwo Mokrego Pokł...
Spotkanie 18.11.2017
Zjazd
KNAGA - inne określe...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

30/05/2022 15:24
Stasiu, przed każdym ze zjazdów tak było - przed każdym...Ani Twoja, ani Warszego rocznika to wina, bo z a w s z e byliście najliczniejsi(!) Pozdrawiam :-)

30/05/2022 14:24
Myślę ze liczba chętnych do uczestnictwa w Zjeździe jest tak mała gdyż część kolegów przyjęła metodę wyczekiwania będzie " dłuższa Lista" to ja tez się zapisze a to związuje ręce organizator

30/05/2022 13:40
Zjazd 75 leci powstania szkoły to nie tylko ważna uroczystość ale okazja do spotkania kolegów w murach Naszej szkoły gdzie spędziliśmy piękne młodzieńcze lata. Pozdrawiam kolegów i myślę ze będzie nas

29/05/2022 13:25
...dociekać i dopytywać, a 75 Lecie, to wyjątkowa rocznica. Niektórzy pokonają setki kilometrów, by w nim uczestniczyć. Pozdrawiam :-)

29/05/2022 13:23
Administratorów/or
ganizatorów proszę o odniesienie do mojego komentarza - pod postem o najbliższym Zjeździe /do którego pozostało kilkanaście dni/. Sami uczestnicy nie mają, jak widać smiałości, by do

Zobacz temat
 Drukuj temat
Opinie o Zjeździe 60-lecia Szkoły
Wegrzyn Jozef 75d
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2007 10:10
Użytkownik

Postów: 20
Data rejestracji: 08.10.07

W "Gazecie Transportowej" ukazał się artykuł dotyczący naszego Zjazdu.
Na stronie absolwentów www.tzswroclaw.lap.pl lano "krokodyle łzy" komentując nie solidność redaktora piszącego o naszym wrocławskim spotkaniu.
Dodałem również swój komentarz, który został natychmiast usunięty przez administratora strony Wiesława Konieczko.
Co Wy na to ?
Pozwolę zacytować sobie ten komentarz w całości tutaj :

"Ja również zapoznałem się z tym artykułem zamieszczonym w "Gazecie Transportowej".
Nie jest on napisany zbyt solidnie i przekręcone nazwisko Pana Krzysztofa Brzozowskiego oraz użycie terminu "Zlot" zamiast Zjazd Absolwentów najlepiej o tym świadczy.
Jednak sama treść artykułu jest zgodna z prawdą.
Już od dawna podkreślałem, że partnerem do oficjalnych rozmów jest legalna organizacja naszych absolwentów czyli Stowarzyszenie mające sądową rejestracje.
Nawet najlepsze strony internetowe naszego środowiska jakimi są :
www.tzswroclaw.lap.pl i www.zegluga.wroclaw.pl
nie spełniają tego wymogu i mogą jedynie być organami prasowymi naszego Stowarzyszenia.
Oczywiście autor przemilczał wiele znaczących faktów np., rezygnację ze Stowarzyszenia hochsztaplera Zygmunta M.
Nie napisał również, że ten absolwent brał udział w Zjeździe nielegalnie.
Zygmunt M. zlekceważył całe nasze środowisko a przede wszystkim Komitet Organizacyjny Zjazdu na czele z Przewodniczącym Panem prof. Henrykiem Pierchałą i prof.Barbarą Zelkowier.
Absolwent "Maciek 75" był na Zjeździe na "friko" i nie był to jego pierwszy darmowy Zjazd.

Maciek 75 nie zapłacił jak zrobili to pozostali jej uczestnicy "wpisu uczestnika" na tą wspaniałą imprezę.

Kiedy zjawił się ponownie na bankiecie ze swoim "obwoźnym sklepikiem" oferując nielegalną sprzedaż koszulek,
Szef ochrony Pan prof. Jerzy B. zwrócił się do Prezesa Stowarzyszenia Waldka Rybickiego z pytaniem :
- czy ma kazać ochronie wyrzucić przebywającego bez zaproszenia Maćka 75 z sali balowej ?
Waldek zastanawiał się przez chwilę i zezwolił na wejście temu absolwentowi.
Różnica między Waldkiem i Maćkiem jest ogromna.
Prezes jest człowiekiem uczciwym i prawdziwym Absolwentem a Maciek 75 takim nie jest...

Właśnie o tym nie napisał redaktor JANUSZ KAJDA....a szkoda.

Józef Węgrzyn 75 d
Edytowane przez Wegrzyn Jozef 75d dnia 18-10-2007 08:18
"Trzymajcie się kupy a nikt was nie ruszy" -
Ś.P. kpt. Marian Rynkiewicz
 
pancernik
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27-02-2011 08:30
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 27.02.11

Czy posiada ktoś jakieś filmy czy fotografie ze zjazdu.
Edytowane przez Pan Andrzej dnia 12-05-2011 20:38
 
Przeskocz do forum: