30.04.2024 14:15:27
Nawigacja
O Stowarzyszeniu
Statut Stowarzyszenia
Zarząd i Członkowie
Deklaracja
Odznaka Absolwenta

Absolwenci Szkół od A do F
Absolwenci Szkół od G do L
Absolwenci Szkól od Ł do R
Absolwenci Szkół od S do W
Absolwenci Szkół od Z do Ż

Najpopularniejsze tematy
Najnowsze fotki w galerii
Ostatnie komentarze
Ostatnio na forum

Wyszukaj
Regulamin strony
Kadra Pedagogiczna
Internat
Statki Szkolne - załogi
Fundusze Pamięci
Izba Pamięci
Składki członkowskie 2016
Składki członkowskie 2017
Składki członkowskie 2019
Ostatnie artykuły
Technikum Żeglugi Śr...
Bractwo Mokrego Pokł...
Spotkanie 18.11.2017
Zjazd
KNAGA - inne określe...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

30/05/2022 15:24
Stasiu, przed każdym ze zjazdów tak było - przed każdym...Ani Twoja, ani Warszego rocznika to wina, bo z a w s z e byliście najliczniejsi(!) Pozdrawiam :-)

30/05/2022 14:24
Myślę ze liczba chętnych do uczestnictwa w Zjeździe jest tak mała gdyż część kolegów przyjęła metodę wyczekiwania będzie " dłuższa Lista" to ja tez się zapisze a to związuje ręce organizator

30/05/2022 13:40
Zjazd 75 leci powstania szkoły to nie tylko ważna uroczystość ale okazja do spotkania kolegów w murach Naszej szkoły gdzie spędziliśmy piękne młodzieńcze lata. Pozdrawiam kolegów i myślę ze będzie nas

29/05/2022 13:25
...dociekać i dopytywać, a 75 Lecie, to wyjątkowa rocznica. Niektórzy pokonają setki kilometrów, by w nim uczestniczyć. Pozdrawiam :-)

29/05/2022 13:23
Administratorów/or
ganizatorów proszę o odniesienie do mojego komentarza - pod postem o najbliższym Zjeździe /do którego pozostało kilkanaście dni/. Sami uczestnicy nie mają, jak widać smiałości, by do

Zobacz temat
 Drukuj temat
Bal Wilków Rzecznych kontynuacją Balu Absolwentów
Wegrzyn Jozef 75d
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2007 09:01
Użytkownik

Postów: 20
Data rejestracji: 08.10.07

Kilka tygodni temu Sekretarz Stowarzyszenia TŻŚ Zbyszek Toporowicz zaproponował rozpoczęcie dyskusji nad nowym pomysłem pod nazwą :
Bal Wilków Rzecznych, cytuję :

" Propozycja pod dyskusję:
Proponuje rozpoczęcie dyskusji o ewentualnym zorganizowaniuw karnawale BALU WILKÓW RZECZNYCH we Wrocławiu.
Jeśli będzie odpowiedni odzew możemy zacząc dyskusje kiedy to zorganiozować.
Wszystko jest w Waszych rękach.
Na odzew oczekuję pod adresem:
impreza@tzs-stowarzyszenie.eu

pozdrowienia ze słonecznej Gdyni
Zbyszek "


Rozpoczęliśmy na stronie internetowej www.zegluga.wroclaw.pl w naszym forum dyskusyjnym omawianie propozycji organizacji Balu Wilków Rzecznych, które odbiło się pozytywnym echem.
Portal kpt. Andrzeja Podgórskiego, który 14.08.2007 r. w swoją pierwszą rocznicę powstania stał się Towarzystwem Entuzjastów Żeglugi Śródlądowej, cytuję autora :

"Tak więc w rocznicę rozpoczęcia niezależnego bytu internetowego społeczność naszego serwisu staje się "Towarzystwem Entuzjastów Żeglugi Śródlądowej" - w skrócie "TeŻŚ", co w żartobliwy nieco sposób nawiązuje do skrótu nazwy szkoły, z której wiekszość z nas się wywodzi."


Przykro mi jednak powiadomić Was, że moja próba rozpoczęcia podobnej dyskusji na stronie absolwentów skończyła się dla mnie odmownie, tzn.
wykasowano mój tekst, który cytuję :
"....
Stowarzyszenie Absolwentów i Towarzystwo Entuzjastów Żeglugi Śródlądowej planują zorganizowanie w okresie karnawału "Balu Wilków Rzecznych".
Oczywiście będzie to kontynuacją "Balu Absolwenckiego".

Szkoda, że nie wszyscy z nas chcą i potrafią się bawić.
Pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji

Józek Węgrzyn
Edytowane przez Wegrzyn Jozef 75d dnia 17-10-2007 09:04
"Trzymajcie się kupy a nikt was nie ruszy" -
Ś.P. kpt. Marian Rynkiewicz
 
KRZYSZTOF MROWIEC
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2007 20:50
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 18.10.07

Nie mieści się w pale ,że tak miła inicjatywa napotyka na jakiekolwiek opory.Jezeli ktos nie chce sie bawic to po prostu nie wpisuje poparcia i tyle. Ale nie, jak pies ogrodnika-sam sie nie pobawię i nie dam innym. Taka postawa przypomina mi wypisz wymaluj wiadomą formacje polityczną. A więc bawmy sie na przekór mocherowym beretom. A inicjatorzy powinni pić na tym za darmochęSmileSmile
[i][i]Krzysztof Mrowiec[/i][/i]
 
Bondar
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 30-10-2007 13:15
Użytkownik

Postów: 2
Data rejestracji: 10.10.07

Spokojnie panie Mrowiec, moze szanowny pan Wegrzyn pokazal by caly swoj wpis na stronie absolwentowa nie jedno zdanie wyrwane z kontekstu, gdzie co drugie slowo bylo odnosnikiem-linkiem na znana strone, nie widzialem zadnej propozycji zeby u nas zrobic mala tabele i niech sie wiara wedlug woli wpisuje, to bylo tylko przekierowanie, jak zawsze zreszta dotychczas.Nie widzimy tez potrzeby reklamowaniau siebie ( w dobie komercjalizacji ) tak dobrego serwisu. Proponowal bym troche umiaru i zdrowego dystansu w wyrazaniu swoich opinii skoro sie absolutnie nie ma pojecia o sprawie.

pies ogrodnika

Dariusz Bonk 83 A
 
Przeskocz do forum: